banner isbank

Satranç Haberleri

ANKARA MEYRA OTEL'DE 13-14 HAZİRAN 2015 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN ULUSLARARASI SATRANÇ SEMİNERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ


ilk sayfaAnkara Meyra Otel'de, 13-14 Haziran 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen Uluslararası Satranç Seminerleri, gruplar halinde gerçekleştirilen seminer çalışmaları ve kapanış oturumunun ardından tamamlandı.İlimizden II.Kademe satranç antrenörü Selçuk ULUSOY ve Aydın ARSLANDOĞAN'ın da  katıldığı seminer büyük ilgi gördü.Katılımcılar tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edilen çalıştay sonunda, Satrançla Büyüyorum Kulübü Derneği Başkanı Av. Halil İbrahim Sarı ve Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Anasınıflarında Satrancın yaygınlaştırılması projesi ve Uluslararası Satranç Seminerleri çalıştayının organize edilmesinde mali desteklerini esirgemeyen, Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığına ve gösterdikleri ilgi ve katkıdan dolayı tüm katılımcılara teşekkürlerini sundular. 

Devamını oku...

İLİMİZDE HAZİRAN AYI İÇERİSİNDE AÇILAN SATRANÇ 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖRLÜK KURSU TAMAMLANDI

antrenrlk kursu
 İlimizde açılan Satranç 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu tamamlandı.Sivas il temsilciliği olarak başta kurs hocası Veysi ARSLAN olmak üzere tüm katılımcı kursiyerlerimize ve kursun organizasyonunda  emeği geçen Alper SAYAR ve Serkan TULAY'a teşekkür ederiz. 

Devamını oku...

SİVAS 1.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU BAŞLADI.

duyuru

1.Kademe Antrenörlük Kursu bugün itibariyle Sivas 4 Eylül Kapalı Spor Salonunda başlamıştır. Kursiyerlerimiz için sınav yönergesiyle ders programı aşağıdaki gibidir. (10.06.2015 Çarşamba)

 

SINAV UYGULAMA YÖNERGESİ.pdf

DERS PROGRAMI.pdf

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİZ!!!

images
"TSF Sivas İl Temsilcimiz Melika KAYA 26.05.2015 tarihinde Büyük Otel'de gerçekleştirilen görkemli bir törenle Dünya evine girmiştir.Kendisini Sivas Satranç Camiası olarak kutlar ömür boyu mutluluklar dileriz."

SİVAS İL KULÜPLER ŞAMPİYONASI SON TURLARI 23-24 MAYIS 2015 TARİHLERİNDE YAPILDI


kulpler resmi1Sivas kulüpler şampiyonası son turları Gazipaşa ortaokulu'nda, 23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde tamamlandı.Bu turnuvada özellikle küçük sporcuların başarıları göz doldurdu.Kendilerinden yaşca oldukça büyük rakiplerine karşı  göstermiş oldukları performans ve zihinsel dayanıklıkları,gelecek yıllarda Sivas'ın Türkiye çapında çok daha iyi yerlere geleceğine dair en büyük göstergelerdi.Sivas İl Temsilciliği olarak kulüpler il yöre yarışmalarını tamamlayan tüm kulüplerimize ve yarışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ayrıca yarışma boyunca sabırla çocuklarını bekleyen Sayın velilerimize, bu sabır ve  hassasiyetlerinden dolayı da teşekkür ediyoruz.
xlsSivas Kulüpler İl Yöre Yarışmaları Final listesi 

Alt Kategoriler