banner isbank

Satranç Haberleri

28.02.2015-01.03.2015 TARİHLERİ ARASINDA ÖDÜLLÜ VERGİ HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI

a
28 Şubat 2015-01 Mart 2015 tarihleri arasında  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Maliye Bakanlığı ve Satranç il temsilciğinin ortaklaşa düzenlediği 26.Vergi Haftası ödüllü satranç turnuvası rekor bir katılımla yapıldı.293 sporcunun  yarıştığı turnuva,Sivas'ın en kalabalık satranç turnuvası olarak tarihe geçti.Defterdarlık Gelir Müdürlüğü adına Gelir Uzmanı Serhat UZUNALP ve İl Temsilcisi Melika KAYA'nın sembolik açılış hamlesiyle start alan ve iki gün süren ödüllü turnuva, minik satranç severlerin çekişmeli mücadelelerine sahne oldu.Turnuva sonunda dereceye giren sporculara ödüllerini Defterdarlık Gelir Müdürlüğü adına Gelir Uzmanı Serhat UZUNALP, Defterdarlık yetkilisi Yasin SARIOĞLU İl Temsilcisi Melika KAYA ve Turnuva Başhakemi Selçuk ULUSOY takdim ettiler.Ödül töreninden sonra Sivas il temsilcisi Melika KAYA turnuvaya sponsor olarak destek veren Maliye Bakanlığı adına Sy.Serhat UZUNALP'e,Sy.Yasin SARIOĞLU'na ve Sivas Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sy.Salim KILIÇ'a turnuvaya iştirak eden sporcu,veli,antrenörlere ve büyük bir özveriyle turnuvayı yöneten Sivas il hakemlerine teşekkür etti.

Devamını oku...

GEMEREK İLÇESİNDE ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI YAPILACAKTIR

SON AF_1

ÖNEMLE DUYURULUR!!!

26.Vergi Haftası Ödüllü Satranç turnuvası ilkokul kategorisi yoğun katılımdan dolayı, tur programı değişmiştir.İlkokul kategorisi 7 tur oynanmasına karar verilmiştir.Turnuva programı ile ilgili bilgilerin turnuva yönergesinden takip edilerek bilgi sahibi olunması rica olunur.

   Selçuk ULUSOY
Turnuva Başhakemi

28.02.2015-01.03.2015 TARİHLERİ ARASINDA ÖDÜLLÜ VERGİ HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI YAPILACAKTIR

vergi haftas_turnuvas
28 Şubat 2015-01 Mart 2015 Tarihleri arasında ilimizde 26.Vergi Haftası ödüllü satranç turnuvası yapılacaktır.Turnuva ilkokul ve ortaokul olmak üzere iki kategoride yapılacaktır.
Turnuva sonunda dereceye giren her kategorinin ilk üç sporcusuna aşağıdaki ödüller verilecektir.
Her kategorinin
1.'si Laptop Bilgisayar
2.'si Tablet Bilgisayar
3.'sü Tablet Bilgisayar 
 Turnuvaya kayıtlar "www.sivas.tsf.org.tr "adresi kayıt sayfasından 26.02.2015 Perşembe günü saat 17.00 'ye kadar yapılacaktır.Turnuvaya TSF Lisanslı Sivas ilinin sporcuları katılabilir.Sivas ilindeki ilkokul ve ortaokullarında okuyan ancak lisans ili başka illerde gözüken öğrencilerde, durumlarını belgelemek kaydıyla bu turnuvaya başvurabilirler.
Turnuva kayıt sayfasından ön kayıt yaptıran sporcular 28 Şubat 2015 Cumartesi günü saat 8:30-9:30 arasında kayıt kontrol masasına kesin kayıt yaptırmaları zorunludur.Kesin kayıt yaptıran sporcular saat 10:00'da ilk maçlarını oynayacaklardır.Tüm sporcu,antrenör ve velilerin aşağıdaki yönergeyi dikkatlice okumaları ve turnuva programı konusunda bilgi sahibi olmaları önemlidir.

docSİVAS 26.VERGİ HAFTASI ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI YÖNERGESİ

2015 ÇOCUK LİGİNDE ŞAMPİYON TAKIM BELLİ OLDU.

yeni 

14-15 Şubat tarihlerinde  Sivas Gazipaşa Ortaokulu' nda 5 takımın katıldığı çocuk ligi turnuvası düzenlendi. Yapılan müsabakalar sonucunda İkinci Varyant Takımı Sivas İl Birinciliğini elde etti. Tebrik ederiz.

Sıra Takımlar
1 İkinci Varyant
2 Ülkü Spor
3 Rauf Orbay
4 İstiklal'in Gücü
5 Üçüncü Varyant

Görseller için tıklayınız.

Alt Kategoriler